Znajdďż˝ nas na Facebook

Nasza dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym DOMINO pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się na życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Z przyjemnością myślimy o dalszej współpracy, co jednocześnie skłania nas do polecenia innym firmom usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe DOMINO.

Zespół Gabinetów Medycznych

Z firmą rachunkową DOMINO Aleksandry Fijołek współpracujemy od 6 lat. Pomimo niedogodności jaką jest odległość (100km) nie zmienimy księgowej na inną. Powodem jest wyjątkowa dbałość pani Fijołek o interesy naszej firmy. Przewidywanie zdarzeń tych groźnych i tych korzystnych, podpowiedzi rozwiązań , informowanie o przyszłych zmianach w przepisach - dowodzą że w firmie DOMINO myśli się na 1 miejscu o interesach klientów. Współpracując z DOMINO można zapomnieć zawieruchach w przepisach , zmianach praw, obowiązków i PITów. DOMINO chroni przed urzędami jeźdźców burz pozwalając na spokojne skupienie się na własnej działalności .

MARIODENT z Bielska Białej

Z przyjemnością mogę zarekomendować biuro Pani Aleksandry Fijołek. Wyjątkowa fachowość, wiedza i profesjonalizm to pierwsze co wyróżnia Domino z pośród innych biur rachunkowych. Po drugie : zniewalająca uroda pracujących tam kobiet. I po trzecie ( dla mnie najważniejsze ) to ATMOSFERA. Od lat współpracy z w/w firmą mam poczucie rodzinnej opieki.

Firma KIMAL KATOWICE

Od 2001 roku korzystam z usług Biura Rachunkowego "Domino" w zakresie prowadzenia księgowości. Przez wszystkie te lata współpraca układa nam się wyśmienicie. Biuro prowadzone jest przez rzetelne i profesjonalne osoby, które potrafia sprawnie poruszać się w gąszczu zawiłości księgowych. Z przyjemnością polecam usługi firmy "Domino".

Liberty Szkoła Języków Obcych
Właściciel
Rafał Stępnik

Szkoła Języków Obcych Desperado pragnie zarekomendować Biuro Rachnkowe Domino jako rzetelną, godną zaufania firmę prowadzącą od wielu lat działalność księgową naszej szkoły. Wszelkie działania na polu ksiegowości i rachunkowości były prowadzone na najwyższym poziomie. Profesjonalizm przejawia sie w każdym aspekcie wykonywanych przez firmę usług. Aututem dodatkowym biura rachunkowego Domino jest również miła atmosfera.

Szkoła Języków Obcych Desperado